powered by Agones.gr - Stoixima

Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2015

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΥΡΓΟΣ ΚΥΒΕΛΗ 5-2

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησαν που συνοδευτικέ με νίκη οι παίχτες του παιδικού τμήματος τις ομάδας μας με 5-2 επί της κυβελης.κατά διαστήματα έπαιξαν σπουδαίο ποδόσφαιρο όπου έχασαν ευκαιρίες για ακόμα μεγαλύτερο σκορ .Το ημίχρονο βρήκε την ομάδας να προηγείται με 2 -1 με δύο γκολ που πέτυχαν ο Γιώργος και ο Θανάσης Παντελακης.στο τέλος του ημιχρόνου η Κυβέλη κατάφερε να πετύχει το 2-1.Στο δεύτερο ημίχρονο και με κόντρα άνεμο η ομάδα μας ανέβασε ρυθμό καταφέρνοντας να πετύχει 3 ακόμα γκολ 2 με τον Φάμπιαν Αραπαι και 1 με τον Γιώργο Παντελακη και δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες .αξιοσημείωτο είναι ότι αγωνίστηκαν όλοι οι παίχτες μας. Στις 29 Νοεμβρίου αγωνιζόμαστε στο γήπεδο μας στο Πυργί και πραγματικά αξίζει να βρεθούμε όλοι στο γήπεδο για να χειροκροτήσουμε την προσπάθεια των μικρών μας ποδοσφαιριστών.